Konsultatsioon köögi planeerimisel

Uuest aastast alates pakume eraldi teenusena abi köögi planeerimisel ja disainimisel. Hea tulemuse saab põhjalikku eeltööd tehes. Nii hoiab kokku nii aega, raha kui ka närvikulu.

Väga levinud on olukord, kus mööbli ja tehnika paigaldusele hakatakse mõtlema alles pärast köögi remondi lõpetamist. Hiljem selgub, et mitmed vajalikud pistikupesad on kas puudu või vales kohas. Või jäävad vee ja kanalisatsioonitorud ette prügisüsteemile. Lisaks võib tekkida soov köögitasapind viia kokku näiteks aknalauaga. Ka sellega tuleb arvestada juba uue akna paigaldamisel.

Kuidas lahendada ventilatsioon köögis ja milline läbimõõt peaks olema torul? Kas kubu väljatõmme peaks toimuma läbi seina või korstna?

Paljud köögid asuvad väikestes ruumides, kus tuleb teha kompromisse ruumi, kapiuste ja tehnika osas. Oluline on varakult läbi mõelda mida millisesse kappi paigutada. Kas kuskil peaks olema väljatõmmatav riiulisüsteem või karusell?

Köögimööbli mõõdud ja paigaldus, samuti targalt valitud materjal, valgustus ja värv, määravad ära meeldiva tunde ruumis. See võib jätta kas ahistava või avara ja rõõmsa tunde, kuhu on igal hetkel meeldiv tulla. Nii palju on erinevaid detaile, mida tuleb varakult arvestada.

Elu on näidanud, et kui igapäevaselt nende teemadega ei tegele ja puuduvad rikkalikud kogemused, on eksimused kerged tulema. Köögi ehitus on kulukas ettevõtmine. Kahjuks peale remondi lõppu on ümberehitused juba keerukad.

Minu soovitus on kasutada professionaalide abi juba enne alustamist. Oleme tegelenud pikka aega ehituse, siseviimistluse ja mööbli teemadega. Viimasel ajal on põhifookus just köökidel. Omades suurt kogemust praktiliste tööde osas, pakume nõustamist alates planeerimisest kuni sisustuseni. Vajadusel kasutame häid ja professionaalseid koostööpartnereid ja abilisi.

Võid võtta julgelt ühendust. Minu kontaktid leiad siit: https://margomoobel.ee/kontakt/